
Interkringen – Community Leadership Event
“Van losse kringen naar één krachtige alumnicommunity.”
Alle Nyenrode alumni kunnen lid worden van verschillende ‘kringen’. Op deze manier kunnen alumni samenkomen en waarde creëren op bepaalde expertises. Op het platform is zichtbaar welke kringen er bestaan.
Voor het bestuur van de kringen werd donderdagavond 17 september het Interkringen evenement georganiseerd, om gezamenlijk leiding te geven aan de prachtige communities die ontstaan binnen de kringen. Vice-voorzitter Karin Jansen opende de avond, waarin kringbestuurders van harte werden uitgenodigd om met elkaar een ideale community te schetsen en een krachtig kader te schetsen voor kringactiviteiten. Een avond vol co-creatie om zo een nieuw kring kompas te formuleren.
Micky Adriaansens (Bestuursvoorzitter Nyenrode) gaf daarbij ook inzicht in relevante ontwikkelingen voor alumni vanuit de universiteit.
Note to VCV members: Komend najaar valt er weer een nieuw Van Verre magazine thuis op de mat. Hierin lees je uitgebreider terug wat Interkringen en de geformuleerde kring kompassen hebben opgeleverd aan nieuwe richting. Daarnaast geven verschillende kringen hun updates in het magazine.
